8 kolejka: Rolnik Paruszowice - Polonia Smardy 0:2

Kolejnym rywalem naszego zespołu była drużyna Rolnika, która jak było widać po wynikach tej rundy poczyniła znaczny postęp w grze. W bardzo zimny i wietrzny dzień przyszło nam walczyć o kolejne 3 punkty. Mimo sporych braków kadrowych nasz zespół był w stanie przejąć inicjatywę na boisku i już w 8 minucie po podaniu K.Kuleja i błędzie obrońców B.Sech wykorzystał sytuację sam na sam i było 1:0. Ta bramka uspokoiła nasz zespół. W pierwszej połowie, mimo naszej przewagi nie udało się już zdobyć bramki, choć dwukrotnie blisko był "Święty". Gospodarze najbliżej byli po strzale z rzutu wolnego, który przeleciał tuż nad okienkiem naszej bramki.

Początek drugiej połowy to fatalny błąd w rozegraniu "Cinka" i sytuacja sam na sam, którą świetnie wybronił "Bułek" - to była najlepsza okazja zawodników z Paruszowic w tym meczu. Ta część spotkania również była pod nasze dyktando, jednak brakowało jakości pod bramką rywali. Piękny strzał oddał "Cinek", ale piłkę zmierzającą w okienko bramki (jeszcze lepszą paradą) wybronił bramkarz Rolnika. Dopiero w 70 minucie po zamieszaniu przy rzucie rożnym, piłka ląduje tuż przed polem karnym i soczysty strzał B.Secha ląduje w bramce - 0:2. Do końca spotkania nasza drużyna spokojnie kontrolowała mecz, który zakończył się wynikiem 0:2 i zdobyciem 3 punktów. Za tydzień derby z LZS-em Bogacica.