7 kolejka: Polonia Smardy - LZS Proślice II Polanowice 3:1

Po przerwie spowodowanej pauzą nasz zespół podejmował na własnym boisku drużynę z Polanowic. Goście przyjechali na mecz tylko w 10 osób. Mimo tego początek spotkania był wyrównany i nie było widać różnicy jednego zawodnika na boisku. Pierwsza bramkę dla naszego zespołu zdobył W.Kwiecień, który po podaniu od M.Mofiny wyszedł na sytuację sam na sam i z dużym spokojem ją wykończył - 1:0. Po kilku minutach pada wyrównanie, rzut wolny z około 25 metrów z prawej strony, zawodnik gości decyduje się na strzał i piłka po odbiciu od poprzeczki wpada do bramki - 1:1. Kilka minut później ten sam zawodnik gości zagrywa specjalnie piłkę ręką w momencie wyjścia naszego napastnika na czystą pozycję, sędzia kara go za to czerwoną kartką i goście grają w 9 zawodników. Jeszcze w pierwszej połowie mamy dwie podobne sytuacje, gdzie po wyjściu sam na sam z bramkarzem gości, najpierw K.Paszko mija go zwodem i gdy wydaje się, że padnie bramka, piłkę wybija mu wracający obrońca. Następnie M.Mofina parę minut później robi to samo z bramkarzem gości, ale jego strzał na pustą bramkę mija słupek. Do przerwy 1:1, a w trakcie jej trwania dojeżdża zawodnik gości i znów grają oni w 10-cio osobowym składzie.

Druga połowa to z każdą minutą większa przewaga naszego zespołu, ale świetnie broni bramkarz gości. Mamy też w pewnym momencie ogromne szczęście, błąd strzelca pierwszej bramki W.Kwietnia i zawodnik gości miał sytuację sam na sam, na nasze szczęście trafia tylko w słupek. W końcu na kwadrans przed końcem zdobywamy bramkę, po akcji T.Kocowicza, który otrzymał świetne podanie od D.Kuleja - 2:1. Po kolejnych paru minutach podwyższa strzałem z powietrza B.Sech, po rzucie rożnym wykonywanym przez M.Nazarkieiwcza - 3:1. Jeszcze przed końcem spotkania nasz zespół mógł zdobyć kolejne bramki, ale brakowało skuteczności, a także świetnie bronił bramkarz gości. Końcowy wynik 3:1, mimo braku porywającej gry zdobywamy kolejne 3 punkty i to jest najważniejsze.