16 kolejka: LZS Proślice II Polanowice - Polonia Smardy 0:2

Niedzielne spotkanie z drużyną Polanowic rozpoczęliśmy w składzie: Buła, Kubicki, Gierczyk, D.Kulej (75 Wilk), Kwiecień, Kocowicz, Jarczewski, Nazarkiewicz, Mofina, Paszko, K.Kulej. Gospodarze spotkania okazali się bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Na początku meczu po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Nazarkiewicza swoją pierwszą bramkę w tej rundzie strzelił głową Daniel Kulej. Mecz był zacięty i wyrównany. Pod koniec drugiej połowy napastnik Krystian Kulej popisał się pięknym technicznym uderzeniem, po którym uzyskaliśmy dwubramkową przewagę. W drugiej połowie meczu drużyna gospodarzy zaciekle atakowała, ale nasza defensywa umiejętnie stawiała opór. Wciągnięcie przeciwnika na własną połowę pozwalało na przeprowadzanie kontr, których niestety nie potrafiliśmy wykorzystać. Podsumowując nasza drużyna zagrała w tym meczu ambitnie i mądrze w obronie, dając nadzieję na pozostałe mecze tej rundy. Na pochwałę zasługują Michał Nazarkiewicz, Daniel Kulej oraz Marcin Mofina.