11 kolejka: Polonia Smardy - LKS Komorzno 2:0

W tej kolejce na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę z Komorzna, która obecnego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Skromny dorobek punktowy rywali pozwalał mieć nadzieję na komplet punktów naszej drużyny. Mocno wiejący wiatr utrudniał grę drużynie, która atakowała w kierunku przeciwnym do niego. W pierwszej połowie to nasz zespół grał "pod wiatr", choć początek spotkania był lepszy w naszym wykonaniu. W dodatku szybko zdobywamy bramkę po błędzie obrońcy i uderzeniu W.Kwietnia - 1:0. Niestety to zbytnio rozluźniło nasz zespół, który z minuty na minutę pozwalał na co raz więcej gościom. Bohaterem pierwszej połowy został "Siwy", którego interwencje w trzech przypadkach zapobiegły utracie przez zespół bramki. Nasz zespół też miał dwie bardzo dobre sytuacje. W pierwszej skiksował K.Paszko, a w drugiej z 7 metrów fatalnie głową uderzył M.Nazarkiewicz. Do przerwy 1:0 mimo, że to goście prezentowali się lepiej.

Druga odsłona to już lepsza gra Polonii. Z każdą minutą zaznaczała się co raz większa przewaga naszego zespołu, czego efektem była bramka G.Szmigla, który świetnie wszedł z drugiej linii i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi  - 2:0. Ta bramka dodała pewności naszej drużynie. Goście próbowali się odgryzać, ale tak na prawdę w drugiej połowie już nie zatrudnili "Siwego". Nasz zespół miał jeszcze kilka niezłych okazji pod bramką, ale brakowało dokładności w podaniach oraz zimnej krwi. Ogólnie po przeciętnym meczu zdobywamy kolejne trzy oczka, a już w środę gramy z Ligotą Górną o kolejne zwycięstwo.