1 kolejka: LZS Komorzno - Polonia Smardy 0:5

W meczu otwarcia nasza drużyna wygrywa zdecydowanie 5:0, przez cały mecz kontrolując przebieg spotkania. Gra była dobra, dużo grania piłką - to do czego dążymy. Pierwszą bramkę zdobył K.Paszko, który otrzymał znakomite podanie od K.Kuleja i spokojnie wykończył sytuację sam na sam. Na dwa zero podwyższył T.Kocowicz po pięknej główce - asystował K.Paszko. Warto zauważyć bardzo ładne rozegranie tej akcji przez naszą drużynę. Gospodarze tylko raz zagrozili naszej bramce - po rzucie rożnym piłka wylądowała na poprzeczce bramki W.Szmigla. Do przerwy 2:0, po przerwie nasza drużyna dalej kontrolowała przebieg spotkania. Świetną okazję miał T.Kocowicz, ale jego strzał z najbliższej odległości obronił bramkarz rywali. Trzecia bramka znów autorstwa K.Paszko po podaniu od Ł.Jarczewskiego. Kilka minut później Kamil kompletuje hattrick, wykorzystując kolejne podanie Ł.Jarczewskiego - 4:0. Całe strzelanie zakończył ten, które je rozpoczął. K.Paszko przejmując piłkę na 17 metrze po rzucie rożnym i ładnym płaskim uderzeniem w lewy róg bramki podwyższa wynik na 5:0. Dobre otwarcie, jednak na pewno nie można wpadać w samo zachwyt, bo rywal nie był z najwyższej półki. Cieszy gra, trzeba popracować nad wykończeniem akcji, bo czasami brakowało zimnej krwi. Za tydzień gramy na własnym obiekcie z Rolnikiem Paruszowice.